Oferty pracy - specjalista ds. księgowo-kadrowych

Oferta pracy - specjalista ds. księgowo-kadrowych

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kompleksowa obsługa pracowników pod kątem dokumentacji kadrowej (w tym sporządzanie umów, prowadzenie akt osobowych)
  • Prowadzenie ewidencji urlopów, czasu pracy, absencji, zwolnień lekarskich; naliczanie zasiłków
  • Współpraca z instytucjami zewnętrznymi, sporządzanie stosownych dokumentacji do ZUS, GUS, US, PPK, PFRON, etc.
  • Przygotowywanie  sprawozdań w zakresie zatrudnienia pracowników  i raportów na potrzeby wewnętrzne oraz dla instytucji zewnętrznych (GUS, )
  • Weryfikacja formalno-rachunkowa dowodów księgowych,
  • Aktualizacja danych kontrahentów w systemie finansowo-księgowym,
  • Dekretacja i księgowanie dokumentów w systemie finansowo-księgowym
  • Prowadzenie ewidencji i rozliczanie składników majątku w systemie finansowo-księgowym
  • Monitorowanie zmian zachodzących w przepisach podatkowych, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

WYMAGANIA:

  • Wyższe wykształcenie z zakresu ekonomii, finansów lub rachunkowości,
  • Minimum 3 –letnie doświadczenie w prowadzeniu pełnej księgowości i kadr na samodzielnym stanowisku (praca w Biurze Rachunkowym będzie dodatkowym atutem),
  • Biegła praktyczna znajomość przepisów z zakresu: prawa podatkowego, rachunkowości, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych,
  • Zdolność śledzenia zmian w przepisach oraz samodzielnego rozwiązywania problemów            z obszaru księgowości i kadr
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i terminowość,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Doświadczenie w pracy z oprogramowaniem ERP, mile widziana znajomość systemu Comarch Optima,
  • Doświadczenie w  sporządzaniu sprawozdań finansowych oraz rozliczeń podatkowych,
  • Umiejętność wykorzystania w pracy pakietu MS Office

OFERUJEMY:

  • umowę o pracę i stabilne warunki zatrudnienia,
  • ubezpieczenie grupowe
  • benefity pracownicze z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • pracę od poniedziałku do piątku w siedzibie ZOZ w godzinach 7.30-15.05 (pełny etat),
  • możliwość rozwoju (szkolenia)
  • Przyjazną atmosferę pracy,
  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w  firmie  obsługującej szeroki zakres procesów.

Miejsce pracy: Święta Katarzyna/Siechnice

Termin nadsyłania ofert upływa w dniu 10 lipca 2021r.

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane oferty.

Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.